Szkolenia GWO i BHP

Standardy GWO

Szkolenia GWO są niezbędne dla pracowników energetyki wiatrowej. Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy GWO BST FIRST AID lub pracy na wysokościach są wymagane przez pracodawców.

Członkowie GWO wprowadzili standardy i normalizacje szkoleń tak aby zapewnić wymierne korzyści zarówno kursantom jak i przyszłym pracodawcą.

Jak korzyści dają standardy GWO?

  • Członkowie GWO tworzą standardy szkoleniowe, które odzwierciedlają ryzyko, na jakie narażeni są technicy turbin wiatrowych w pracy
  • Certyfikowane centra szkoleniowe działają zgodnie z kryteriami GWO i przeprowadzają szkolenia akceptowane na całym świecie
  • Pracodawcy chętniej zatrudniają do pracy techników z certyfikatem GWO, niezależnie od miejsca, w którym zostali przeszkoleni
  • Pracodawcy unikają powielania szkoleń, a technicy turbin wiatrowych skupiają się wyłącznie na pracy a nie na kolejnych szkoleniach.

Szkolenia GWO w Polsce są organizowane przez cały rok, również bezpośrednio w siedzibie firmy zlecającej przeprowadzenie szkolenia.

Aby sprawdzić w jakich miastach dostępne są ośrodki GWO kliknij na mapę GWO POLSKA lub skorzystaj z formularza kontaktowego i zamów szkolenie.